Apie Mus

Apie mus

 

UAB „Viltaura“ – kryptingai ir stabiliai dirbanti logistikos įmonė. Esame tarptautinio logistikos verslo dalyviai, reguliariai organizuojantys krovinių gabenimą į/iš visų Europos bei NVS šalių. Dirbame ir vadovaujamės transporto paslaugų organizavimo ir saugumo reikalavimais. Žinome ir užtikriname visų logistikos grandžių veiklą. Mūsų Klientai ir Partneriai yra patenkinti mūsų organizuojamų darbų ir pervežimų terminų laikymusi.

UAB „Viltaura” komercinę veiklą pradėjo nuo krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais 1998 metais. Nuo to laiko ženkliai išplėtėme teikiamų paslaugų spektrą bei sustiprinome pozicijas logistikos rinkoje. 2012 m. buvo atsisakyta krovinių pervežimo šaldytuvais ir pereita prie tentinių pervežimų. Nuo 1998 m. UAB “Viltaura” priklauso LNVAA LINAVA asociacijai, bei yra tikroji jos narė. 2013m įmonė gavo aukštą mokumo reitingą, į kurį papuola 4% Lietuvos įmonių ( reitingą ruošia Creditinfo ).

Šiandien mes – stabiliai dirbantys ir dinamiškai augantys tarptautinio logistikos verslo dalyviai, pelnę nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą. Įvairūs mokymai transporto, draudimo ir teisės srityse, nenutrūkstamas domėjimasis logistikos ir transporto srities aktualijomis leidžia mums parinkti ir pasiūlyti optimalų logistikos sprendimą bei esant reikalui suteikti teisinių žinių. Mūsų darbuotojų sukauptos patirties dėka greitai pelnėme krovinių savininkų, vežėjų ir partnerių pasitikėjimą. Jį stengiamės pateisinti rimtu požiūriu į darbą: įsiklausome į individualius kiekvieno kliento poreikius bei greitai reaguojame į iškilusias problemas. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus siūlome optimalų logistikos sprendimą bei kontroliuojant visą procesą užtikriname saugų krovinių gabenimą. Aktyviai dalyvaujame ES struktūrinių fondų skelbiamuose verslo paramos konkursuose. Jų dėka nuolat keliame darbuotojų profesinę kvalifikaciją, didiname įmonės konkurencingumą eksporto rinkose, bei investuojame į infrastruktūros atnaujinimą ir plėtrą.

UAB „Viltaura“ transporto parką sudaro visus standartus atitinkantys ir aprūpinti modernia GPS ir GSM įranga Mercedes Benz, DAF, VOLVO automobiliai, vilkikai su tentinėmis puspriekabėmis bei autotraukiniai. Pagrindinės pervežimų kryptys yra HU, SLO, SK, CZ, S, D, DK, FIN,  PL, LT, LV, EE, NVS. Teikiame operatyvų ir kokybišką tarptautinių pilnų, dalinių, negabaritinių, pavojingų krovinių pervežimo ir logistikos servisą.

Neapsiribojame tik krovinių pervežimais nuosavu transportu. Mūsų patikimų, ilgamečių partnerių dėka Jūsų krovinius galime gabenti jūrų transportu, geležinkeliu į bet kurią Pasaulio šalį.

Krovinių pervežimas reikalauja operatyvumo, tikslumo ir reakcijos į nuolat besikeičiančias transporto sąlygas. Nesvarbu, ką jūs gabenate, iš kokios šalies esate, ar turite daug transportavimo sąlygų. Kadangi kiekvienas užsakovas mums yra vienodai svarbus mes parinksime individualų Jūsų lūkesčius atitinkantį komercinį pasiūlymą.

 


Kontaktai

UAB “VILTAURA”
Kirtimų g. 61B, LT-02244 Vilnius, Lietuva

Tel +370 633 38888
Faksas: +370 5 2074816

El. paštas: info@viltaura.lt


Kroviniai yra gabenami ir pristatomi tiksliai sutartu laiku

Darnus bendradarbiavimas – viena iš svarbių aplinkybių, sąlygojančių patikimą visų Jūsų įvairaus dydžio bei svorio krovinių pervežimą palankiomis sąlygomis

Veiklą vykdome pagal aukščiausius saugumo reikalavimus ir aptarnavimo standartus.

Esame tvirtai pasiruošę įgyvendinti kiekvieno mūsų kliento lūkesčius!

usarussialithuania