Muitinės tarpininko paslaugos

Muitinės tarpininko paslaugos

 

Logistika, krovinių ekspedicija ir pervežimai šiandien svarbūs daugeliui verslo sričių ir įmonių, o ypač – susietų prekybiniais ryšiais su užsienio partneriais. Sklandų transporto paslaugų organizavimą užtikrina patikimi ir lankstūs šiuolaikiniai sprendimai. Krovinių ekspedicija ir muitinės paslaugos – tai veikla, kuriai būtinas detalus transportavimo proceso išmanymas ir platus ryšių įvairiose srityse tinklas.

Nuolat besikeičiantys muitinės formalumai, šalių, per kurias vežamas krovinys, įstatymai – visų šių procedūrų ir dokumentų tvarkymas reikalauja periodinio gilinimosi ir spartos, siekiant formaliai atitikti keliamus reikalavimus. Visų krovinių ekspedicija, logistika, – dalinių, sunkiasvorių ir negabaritinių – pervežimai bei muitinės procedūros – tai sritys, kurioms būtina kompetencija, pasirengimas ir patirtis.

Teikiame šias muitinės tarpininko paslaugas:

  • Muitinės dokumentų paruošimas:
  • Bendrojo administracinio dokumento (BAD) pildymas (importo, eksporto, tranzito procedūroms);
  • CMR pildymas;
  • TIR knygelės pildymas, TIR elektroninių duomenų ruošimas ir perdavimas;
  • Kliento atstovavimas muitinėje, pagalba  gaunant leidimus, pažymas, sertifikatus;
  • Muitinės atliekamų procedūrų kontrolė;
  • Konsultavimas muitinės formalumų klausimais.

Jums nereikia rūpintis muitinės dokumentų pildymo, muito mokesčių ir kitokiomis procedūromis. Taupykite savo brangų laiką ir leiskite visais šiais klausimais pasirūpins mūsų muitinės tarpininkų komandai. Klientams užtikriname saugų ir punktualų krovinių pristatymą, kompetentingai ir sąžiningai atliktus logistikos, transporto paslaugų organizavimo, pervežimų ir muitinės procedūrų darbus. Esame specializuoti ir vykdome veiklą, kurią išmanome geriausiai – transporto ir logistikos paslaugos.


Kontaktai

UAB “VILTAURA”
Kirtimų g. 61B, LT-02244 Vilnius, Lietuva

Tel +370 633 38888
Faksas: +370 5 2074816

El. paštas: info@viltaura.lt


Kroviniai yra gabenami ir pristatomi tiksliai sutartu laiku

Darnus bendradarbiavimas – viena iš svarbių aplinkybių, sąlygojančių patikimą visų Jūsų įvairaus dydžio bei svorio krovinių pervežimą palankiomis sąlygomis

Veiklą vykdome pagal aukščiausius saugumo reikalavimus ir aptarnavimo standartus.

Esame tvirtai pasiruošę įgyvendinti kiekvieno mūsų kliento lūkesčius!

usarussialithuania