Krovinių pervežimas

Krovinių pervežimas

 

Šiandieną, pasaulinės globalizacijos sąlygomis, kai sienos tarp valstybių gan dažnai yra charakterinės, o glaudus įmonių esančių skirtingose šalyse bendradarbiavimas nelaikomas kažkuo neįprastu, tarptautinis krovinių gabenimas yra svarbus kaip niekad. Tai leidžia įmonėms plėsti savo prekybą užsienio šalių rinkoje, vystytis bei tobulėti. Būtent dėl to bendradarbiavimas su patikima logistikos įmone, teikiančia tarptautinio gabenimo paslaugas, – vienas iš svarbiausių sėkmingo verslo elementų.

Tarptautinis krovinių gabenimas atliekamas automobiliais, geležinkelių, jūros bei oro transportu. Dirbdami savo darbą mes siekiame pateisinti kliento lūkesčius, suteikdami neabejotiną krovinio saugumą, trumpiausią pristatymo laiką bei daugelį papildomų paslaugų, žymiai supaprastinančiu krovinio registravimą muitinėse.

Operatyvią ir išsamią informaciją apie Jūsų krovinių judėjimą visada suteiks mūsų logistikos specialistai, turintys didelę patirtį tarptautinių krovinių pervežimų srityje. Klientams siekiame užtikrinti maksimalų krovinių pervežimo saugumą ir garantuojame patirtų nuostolių, dėl apgadinto krovinio, kompensavimą.

Tarptautinis krovinių pervežimas sausumos transportu reikalauja daug įvairių sričių žinių. Mūsų komanda turi didelę patirtį krovinių transportavime, o tai suteikia garantijas klientams, kad jie gaus profesionalias krovinių pervežimo paslaugas. Ekspeditorius pasirūpina ne tik krovinių pervežimo organizavimu, bet ir padeda dokumentų rengime, palaiko ryšį su vairuotojais, stebi krovinių padėtį keliuose, padeda išrinkti finansiškai naudingiausius sprendimus.

Logistikos paslaugos susideda iš veiklos procesų komplekto, kurį sudaro tinkamo sausumos transporto ir geriausio krovinio transportavimo maršruto parinkimas, krovinių pervežimo stebėjimas, dokumentų rengimas ir pastovus bendravimas su klientais. Siūlome ne tik krovinių gabenimą, kuris reikalauja elementarios kontrolės, informacijos ir saugumo. Atsakingai vykdome kompleksines transporto paslaugas, tokias kaip:

  • Krovinių pervežimas;
  • Dalinių krovinių pervežimas;
  • Pavojingų (ADR) krovinių pervežimas;
  • Muitinės dokumentų į NVS šalis įforminimas ir kitos muitinės tarpininkų paslaugos;
  • Krovinių konsolidavimas;
  • Sandėliavimo paslaugos;
  • Rūšiavimo paslaugos;
  • Pakavimo paslaugos;
  • Kitos logistikos paslaugos.

Be krovinių pervežimo klientai taipogi gali pasinaudoti mūsų specialistų teikiamomis sandėliavimo bei muitinės registravimo paslaugomis. Bendradarbiavimas su mumis-padės jums atsikratyti nereikalingo vargo. Individualus darbas su kiekvienu klientu leidžia pasiūlyti jam pačius priimtiniausius tarptautinio gabenimo variantus ir pačias palankiausias bendradarbiavimo sąlygas. Kadangi logistinė paslauga tampa vis kompleksiškesnė,  tik kompetetingas partneris gali suteikti kokybiškas paslaugas, kurios bus visapusiškai naudingos klientams, nes tai sutaupys laiką ir  kaštus. Mūsų patirtis transporto sektoriuje leidžia optimizuoti logistinius procesus.


Kontaktai

UAB “VILTAURA”
Kirtimų g. 61B, LT-02244 Vilnius, Lietuva

Tel +370 633 38888
Faksas: +370 5 2074816

El. paštas: info@viltaura.lt


Kroviniai yra gabenami ir pristatomi tiksliai sutartu laiku

Darnus bendradarbiavimas – viena iš svarbių aplinkybių, sąlygojančių patikimą visų Jūsų įvairaus dydžio bei svorio krovinių pervežimą palankiomis sąlygomis

Veiklą vykdome pagal aukščiausius saugumo reikalavimus ir aptarnavimo standartus.

Esame tvirtai pasiruošę įgyvendinti kiekvieno mūsų kliento lūkesčius!

usarussialithuania